V Plesnem vrtincu 2016 – Regijska revija plesnih skupin celjske regije (1. del)

OTROŠKI PROGRAM

Plesna skupina Ostržek, Vrtec Rimske Toplice
POZDRAVI
Koreografija: Jelka Kapun
Plešejo: Ela Aškerc, Matevž Borinc, Deja Dernovšek, Lea Gorjub, Tinkara Horjak, Sara Kolarič, Patricija Kozole Kobal, Tamara Lapornik, Kaja Logar, Tia Selič Ogrizek, Lan Pintar, Jaka Pinter, Lavra Rajgl, Aleksander Starc, Anja Starc, Zala Zore Skornšeknc

 

Plesna skupina Vrtca Laško

IGRA Z RITMOM
Koreografija: Katja Zupan
Plešejo: Lana Belej, Ivana Brglez, Luna Cokan, Mina Čop, Mathias Đurin, Katja Gorišek, Peter Laura, Pia Padežnik, Julija Pfajfer, Gal Šenjug, Gašper Šmerc, Aneja Špec, Nina Štavt, Lana Vuk, Eva Zupan

 

Harlekin – društvo za umetnost plesa
WONKAMIN
Koreografija: Ana Vovk Pezdir
Plešejo: Zala Borovnik, Ana Černoša, Zala Franulič, Zoja Kolčan, Trina Mihelak, Lea Sentočnik, Eva Štok, Ula Vengušt, Ula Voglar

 

JZ Glasbena šola Laško-Radeče
ZVEZDI
Koreografija: Tjaša Stupan in Lana Počivalšek (ustvarjanje in ples)
Plešejo: Tjaša Stupan in Lana Počivalšek

 

POŠ Sedraž – izbirni predmet umetnost

KO UGASNE LUČ
Koreografija: Maja Lapornik
Plešejo: Tian Brezovšek Zajec, Enej Hartman, Maja Jakopič, Larisa Jernejšek Pušnik, Kaja Kajtna, Andrej Knez, Jaka Knez, Rok Lipovšek, Laura Mlakar, Klemen Nemec

 

Plesni forum Celje
VERIŽICA PRIJATELJSTVA
Koreografija: Gordana Stefanovič – Erjavec
Plešejo: Maja Cepuš, Lena Čulk, Tinkara Hliš, Mia Jenček, Lana Jovanović, Zara Kregar, Zoja Jager, Liliana Krajnc, Alena Marčič, Neli Gabriela Mauh, Maja Štingel, Tara Ema Žnidar, Miša Rančigaj

 

JZ Glasbena šola Laško-Radeče, Sodobni ples, 1. razred
MALI PRINCI
Koreografija: Špela Medved
Plešejo: Denis Brižić, Klara Cvikl, Nika Lipovšek, Karin Mužar, Lana Počivalšek, Tjaša Stupan, Eneja Verbovšek, Alja Škorjanc, Kristjan Žužek

 

Plesni studio N Velenje – Sodobni ples 4
POTOVANJE
Koreografija: Nina Mavec Krenker
Plešejo: Lara Erič, Gaja Golež, Ema Holešek, Ajda Meža, Ana Novak, Vanja Plaz, Maja Ribič, Lana Sajko, Eva Sevčnikar, Urša Sevčnikar, Tia Sopolšek, Lana Veternik

 

JZ Glasbena šola Laško-Radeče, Sodobni ples, 2. razred
POTOVANJE SKOZI VESOLJE
Koreografija: Špela Medved
Plešejo: Sara Bačič, Nejka Čater, Nika Lapornik, Nara Lendero, Ema Šolar, Manja Zdouc

 

JZ Glasbena šola Laško-Radeče
ALI ME RES ZELO OBČUDUJEŠ?
Koreografija: Kim Kern
Plešejo: Eva Majcen, Hana Zorec, Patricija Smrke, Rubi Gala Nikolič in Tjaša Krušić

 

Plesni studio N Velenje – Sodobni ples 6
PONOVI PROSIM
Koreografija: Lucija Boruta in Mateja Rožič
Plešejo: Tina Breznik, Urška Car, Pia Čretnik, Amina Gashi Grebenšek, Najle Kadyrova, Polona Lesnik, Laria Ocepek, Lucija Špital

 

JZ Glasbena šola Laško-Radeče, Sodobni ples, 3. razred
KRETNIČARJI
Koreografija: Špela Medved
Plešejo: Žiga Belej, Najah Bezgovšek, Alina Brižić, Zala Ferlič, Jure Golob, Tjaša Gorišek, Nadja Janež, Larisa Jernejšek Pušnik, Ana Klanšek, Ina – Majda Knez, Maruša Maček, Lara Pavčnik, Julija Pristovnik, Zala Tauses, Julija Teršek, Nik Vodišek

 

Plesni studio N Velenje – Sodobni ples 7
130
Koreografija: Polona Boruta
Plešejo: Neža Apšner, Lea Aram, Taja Atelšek, Aja Gavez, Laura Hrovat, Katja Jevšenak, Eva Meh, Ajda Ojsteršek, Tjaša Plaskan, Maša Simonič, Lara Stankovič Sušec

 

JZ Glasbena šola Laško-Radeče
USTVARITI VEZI
Koreografija: Kim Kern
Plešejo: Ana Štirn, AnaMarija Kink, Sara Nadine Strnad, Tia Odlazek, Val Jelenski, Zala Medved

Sorodni prispevki

Tifernusov dnevnik