Območna plesna revija ”ZAVRTIMO SE” prvi del

V torek, 2. Aprila 2019, sta v dvorani Kulturnega centra Laško potekali območni plesni revije pod naslovom ”Zavrtimo se”.

 

Program prvega dela

  1. Plesna skupina vrtca Rečica

Razprimo jadra umetnosti

Koreografija: Svetlana Ulaga

Plešejo: Mia Ferme, Taj Klenovšek Brežnik, Ema lah, Lana Lešnik, Pia Lešnik, Urban Ojsteršek, Zala Planinšek, Tadej Vodišek, Pia Zupan.

 

  1. Plesna skupina vrtca Zidani Most

Vrane družijo se rade

Koreografija: Diana Janko

Plešejo: Anastazija Arnautovič, Aneja Čakš, Miha Čolič, Kristijan Kokotec, Katarina Košak, Amina Kovačevič, Ambrož Potočnik, Lejla Šeško, Mark Vrankar

 

  1. JZ GŠ Laško – Radeče, Plesna pripravnica 1

Gremo v sladkorno deželo!

Koreografija: Špela Medved

Plešejo: Lara Brlec Sirk, Tia Černilogar, Eva Deželak, Monika Fišer, Nikolaj Horvat, Maja Korajža, Ana Lah, Anamarija Marolt, Manja Maškotevc, Zoja Najger, Iva Razboršek, Nika Renko, Iris Salobir, Eva Zupanec, Maruša Žužek, Zoja Žveglič

 

  1. JZ GŠ Laško – Radeče, Plesna pripravnica 3a

Prah čarobnosti

Koreografija: Lucija Boruta

Plešejo: Lana Belej, Neža Bezgovšek, Ivana Brglez, Tjaša Brglez, Luna Cokan, Vita Glažar, Katja Gorišek, Pia Padežnik, Tija Pevec, Elena Počej, Katarina Polanc, Mia Razboršek, Isabela Šarlah, Eva Zupan, Anja Zupanc Mastnak

 

  1. JZ GŠ Laško – Radeče, Plesna pripravnica 3b

Prinesem ti željo

Koreografija: Lucija Boruta

Plešejo: Alja Bezgovšek, Tjaša Deželak, Nea Tisa Gračner, Neža Jančič Kokotec, Zoja Ojsteršek, Nina Potočmik, Julija Račič, Nik Romih, Lana Selič, Kiara Stiblik, Zača Topole, Ema Vogrin

 

  1. Plesna skupina vrtca Laško

Mavrična števila

Koreografija: Ana Lukić

Plešejo: Živa Jamšek, Iša Jovan, Zarja Knez, Tijan Kocman, Doroteja Košič, Larisa Kranjc Mlasko, Filip Mavri, Ažbe Pasarič, Enja Počej, Pija Razgoršek, Ema Stopar, Brina Šarlah, Sara Šipek, Ana Šolar, Iza Šolar, Tianna Vasle, Mia Vodišek Razboršek, Brina Žujić

 

  1. JZ GŠ Laško – Radeče, Sodobni ples 1. Razred

Če bila bi coprnica…

Koreografija: Špela Medved

Plešejo: Neli Ela Guček, Sara Stephanie Hrastnik, Alja Kajtna, Zala Kajtna Poženel, Lara Mlakar Juhas, Vita Nemec, Veronika Padežnik, Klara Planko, Tereza Podkoritnik, Sara Salobir, Lina Užmah, Maša Vavpotič, Sara Vrhovšek, Živa Žujić, Tinkara Weber Zupanc

 

  1. Plesna skupina vrtca Rismke Toplice

Hude mravljice

Koreografija: Stanka Gaši

Plešejo: Žana Bezgovšek, Sebastjan Frece, Ema Gartner, Doroteja Horjak, Bine Hrovatič, Tim Krücken, Hana Martinčič, Ajda Verže, Luka Završnik, matic Zupanc, Žana Zupanc

 

  1. Plesna skupina vrtca Debro

V pajkovi mreži

Koreografija: Mirjana Brežnik Stopinšek

Plešejo: Gal Bukovšek, Lukas Cah, Eva Grahut, Zarja Juhart, Teja jurič, Zoja kačič, Lenart Kohne, Sofia Kolar, Urša Kumer, Sara leskovšek, Ina Miljković, Martin Ojstršek, Nina Ojstršek, Ula Ojstršek, Brina Senica, Sara Sibinčič, Lara Špes, Tiana Tovornik, Zala Vrbovšek

 

  1. JZ GŠ Laško – Radeče, Sodobni ples 3. Razred

Si želiš mobitel?

Koreografija: Špela Medved

Plešejo: Eva Bezgovšek, Nika Bezgovšek, lana Dornik, Ajda Ferme, Špela Ojstršek, Nika Pipan, Ema Romih, Tjaša Seme, Janja Verdel, Eva Vodopivec, Mija Zdouc

 

  1. JZ GŠ Laško – Radeče, Sodobni ples 5. razred

Lajf je darilo

Koreografija: Špela Medved

Plešejo: Sara Bačič, Nejka Čater, Nika Lapornik, Nara Lendero, Ema Šolar, Manja Zdouc

 

 

Sorodni prispevki

Tifernusov dnevnik