spot_img

Območna plesna revija “Zavrtimo se” – 1. del

V četrtek 22. marca 2018 so se nam v Kulturnem centru Laško na območni plesni reviji z naslovom “Zavrtimo se” predstavile številne vrtčevske in osnovnošolske plesne skupine. V zgornjem video zapisu si lahko ogledate 1. del. revije.

Program:

1. Plesna skupina vrtca Rečica
IZVIR VODE
Koreografija: Svetlana Ulaga
Plešejo: Eva Deželak, Mia Ferme, Anej Gorišek, Teja Jurić, Alja Kupec, Ana Lah, Ema
Lah, Ana Planinšek, Nino Jožef Seidl

2. Plesna skupina vrtca Zidani Most
ČAROVNIŠKI KLEPET
Koreografija: Dijana Janko
Plešejo: Aneja Čakš, Aleksea Gajič, Kristijan Kokotec, Katarina Košak, Alja Krajnc,
Ambrož Potočnik, Mojca Stopinšek, Erik Šeško, Mark Vrankar

3. Plesna skupina ”Ostržek” vrtca Rimske Toplice
KAKO SE RODI MAVRICA?
Koreografija: Darja Učakar
Plešejo: Lara Belej, Stela Bezgovšek, Luka Bukovič,Timi Čeperlin, Tia Daničič, Kristjan
Deželak, Monika Fišer, Jaka Gorenšek, Urška Holcer, Katarina Horjak, Bine Hrovatič,
Dejan Kajtna, Anika Krašovec, Ema Krucken, Mateja Sodni Skale, Anže Stopar, Mai
Špitalar, Julija Vintar

4. JZ GŠ Laško – Radeče, Plesna pripravnica 1
VALOVITO IN VRTINČASTO
Koreografija: Špela Medved
Plešejo: Lara Bezgovšek, Anamarija Deželak, Patricija Deželak, Matias Đurin, Iza
Jakopič, Špela Knez, Ana Koražija, Ema Kovač, Larisa Robar, Neža Marija Švigelj, Kaja
Terglav, Eva Topole, Ivana Trupi, Špela Verdel

5. JZ GŠ Laško – Radeče, Plesna pripravnica 2a
MORSKI ZVEZDOPLES
Koreografija: Špela Medved
Plešejo: Lana Belej, Neža Bezgovšek, Ivana Brglez, Tjaša Brglez, Mina Čop, Vita Glažar,
Katja Gorišek, Pia Padežnik, Tija Pevec, Elena Počej, Katarina Polanc, Mija Razboršek,
Isabella Šarlah, Sara Štih, Eva Zupanc, Anja Zupanc Mastnak, Živa Žveglič Padežnik

6. JZ GŠ Laško – Radeče, Plesna pripravnica 2b
PLANKTON – I
Koreografija: Špela Medved
Plešejo: Alja Bezgovšek, Tjaša Deželak, Nea Tisa Gračner, Zoja Ojsteršek, Nina
Potočnik, Nik Romih, Julija Račič, Stiblik Kiara, Zala Topole, Ema Vogrinc

7. JZ GŠ Laško – Radeče, Plesna pripravnica 3
MED TISTE MEDUZE
Koreografija: Lucija Boruta
Plešejo: Aisha Kožar, Lana Kranjc, Klara Mlakar, Pia Mlakar, Tajra Mušinović, Lara
Ratej, Zala Šeško

8. JZ GŠ Laško – Radeče, Sodobni ples 4. razred
V GLOBINO
Koreografija: Špela Medved
Plešejo: Sara Bačič, Nejka Čater, Nika Lapornik, Nara Lendero, Ema Šolar, Manja
Zdouc

9. JZ GŠ Laško – Radeče, Sodobni ples 6. razred
MORSKO DNO JE TISTO
Koreografija: Lucija Boruta
Plešejo: Lana Hrastelj, Brina Klinar, Neža Kovač, Hana Obrez, Neja Ozimek, Maruša
Zdouc, Lara Zupanc

Sorodni prispevki

Tifernusov dnevnik