Liga Nova KBM: Zlatorog z dobrim prvim polčasom do nove zmage

Zlatorog na parketu Treh lilij ostaja neporažen. V soboto, 2. 4., so v domači dvorani gostili ekipo iz Šentjurja in že po prvem polčasu visoko vodili (54 : 33). Čeprav so Šentjurčani zaigrali bolje v drugem delu tekme in zaostanek počasi zmanjševali, je bila prednost iz prvega polčasa dovolj, da so domači košarkarji vknjižili še tretjo zmago v ligi za prvaka. Trenutno Zlatorog skupaj s Krko zaseda vrh lestvice (3 zmage, 1 poraz).

KK Zlatorog : KK Tajfun – 79 : 68 (33:17, 21:16, 11:11, 14:24)

KK Zlatorog: Jurak 1, Barič 3, Jeftić 4, Lisica, Miklavčič, Booker 14 (6 skokov), Krušič 8, Vašl 17 (6 skokov, 6 podaj), Abrams 18, Vujasinović 7 (7 podaj), Čebašek 7.

KK Tajfun : Pajić 5, Sebič, Ejup 3, Držić 5, Germek, Zimić 6, Bratož, Clark 9, Ponjavić 7, Bolčina 15, Parker 10, Parks 8 (8 skokov).