Liga Telemach: Zlatorog v napeti končnici do zmage

V 2. krogu lige za prvaka je Zlatorog v domači dvorani gostil ekipo Rogaške in ji po napeti tekmi zadal šele drugi poraz v sezoni. Tekmo so bolje začeli Laščani, ki so po prvem polčasu vodili za 14 točk (35 : 21), a so se košarkarji iz Rogaške vrnili v igro v drugem polčasu – s čvrsto obrambo in uspešnim napadom so v zadnji četrtini celo povedli za 7 točk (48 : 55). Nato je sledil nov preobrat, ko so Laščani s koši Juraka in Abramsa naredili delni izid 10 : 0 in ponovno prišli v vodstvo. Po zadnjem izenačenju pri rezultatu 60 : 60 so bili bolj zbrani domačini, ki so s koši Abramsa povedli in čeprav so se igralci Rogaške s trojko Fermeta približali na le točko zaostanka, je zadnjih šest sekund pred zaključkom tekme končni rezultat postavil Vujasinović. Z zmago s 66 : 63 so se Laščani povzpeli na prvo mesto na lestvici lige za prvaka.

KK Zlatorog : KK Rogaška – 66 : 63 (16:10, 19:11, 12:23, 19:19)

KK Zlatorog: Jurak 11, Barič 5, Jeftić 7, Lisica, Miklavčič, Booker 11 (6 skokov), Krušič, Vašl, Abrams 16, Vujasinović 12 (5 podaj), Đekič 2, Čebašek 2.

KK Rogaška: Ferme 9, Jotić, Tabak, Fon 8, Boban 6, Davis 14 (6 podaj), Grušovnik, Primorac 7, Mijović 9, Remekun 8 (10 skokov), Fideršek, Ritlop 2.