spot_img

Liga Telemach: Napeta tekma proti Šenčurju, a zmaga je ostala v Laškem

Sobotna tekma proti Šenčurju je postregla z večkratnim izenačenjem in izmenjavanjem vodstva. Po polovici srečanja je bolje kazalo gostom, ki so vodili za tri točke, v začetku drugega polčasa pa so prednost še povišali. Laščani so nato zaigrali bolj zbrano in uspeli zaostanek izničiti ter v nadaljevanju tekme tudi povesti. A sta ekipi v zadnji četrtini še petkrat rezultat izenačili, v končnici (po zadnjem izenačenju 73 : 73) pa so domači košarkarji naredili delni izzid 6 : 1 in še sedmič zapored slavili v Ligi Telemach.

KK Zlatorog : KK Šenčur – 79 : 74 (23:23, 19:22, 19:14, 18:15)

KK Zlatorog: Jurak 19, Barič 3, Jeftić 4, Lisica, Grdadolnik, Miklavčič, Krušič 2, Vašl 15, Abrams 2, Vujasinović 19, Đekić 6, Čebašek 9.

KK Šenčur: Ribnikar, Jeršin 3, Martinčič, Pavić 17, Eržen 7, Miljković 10, Špan 19, Jokić 6, Grum, Blaževič 2, Smajlagić 10.