spot_img

Regijska revija plesnih skupin V PLESNEM VRTINCU – 2. del

PROGRAM

1. PLESNI KROŽEK OŠ RIMSKE TOPLICE
ZVOK GIBA
Koreografija: Kim Kern
Plešejo: Eneja Verbovšek, Eva Žveplan, Ina Majda Knez, Ines Blatnik, Julija Pavšek, Klarisa Kostič Lesjak,
Larisa Molan, Lana Počivalšek, Manica Drnovšek, Nejc Ulčnik, Neža Cvetkovič, Nika Senica, Sara Lapornik,
Tjaša Stupan, Tjaša Ulčnik, Zoja Obrez

2. JZ GŠ LAŠKO – RADEČE, SODOBNI PLES 4. RAZRED
PODOBE ULICE
Koreografija: Špela Medved
Ustvarjanje in ples: Ivana Čačič, Barbara Grešak, Zarja Nemec, Veronika Novaković, Enja Ratej, Nina Šipek,
Stella Tretnjak, Eva Vujasinović, Nastasija Uratarič

3. PLESNA SKUPINA » LADYDAS«, PLESNO-REKREACIJSKI KLUB HARMONIJA
SOMRAK
Koreografija: Tetyana Susek
Plešejo: Ana Frὓhauf, Sara Frὓhaur, Nuša Hartman, Nika Hartman, Eva Holcman, Mojca Haberman, Tina
Metinger, Zala Rutnik, Alja Rudolf, Jana Strmšnik, Nina Šmid, Ajda Zlodej

4. JZ GŠ LAŠKO – RADEČE, SODOBNI PLES 2. RAZRED
POMEŠANE V BARVAH
Koreografija: Špela Medved
Ustvarjanje in ples: Najah Bezgovšek, Alina Brižić, Ivona Duraković Djordjević, Zala Ferlič, Nadja Gorišek,
Tjaša Gorišek, Nadja Janež, Larisa Jernejšek Pušnik, Ana Klanšek, Ina Majda Knez, Maruša Maček, Simona
Pajk, Lara Pavčnik, Julija Pristovnik, Julija Teršek

5. PLESNI STUDIO N – SODOBNI PLES 6
MOJ PRESTOL
Koreografija: Polona Boruta
Plešejo: Neža Apšner, Taja Atelšek, Aja Gavez, Laura Hrovat, Katja Jevšenak, Dora Modrijan Radej, Laura
Modrijan Radej, Ajda Ojstršek, Tjaša Plaskan, Maša Simonič, Lara Stankovič Sušec

6.    SKUPINA ZA SODOBNI PLES GIMNAZIJE SLOVENJ GRADEC
KULISA
Koreografija: Mateja Rožič
Plešejo: Ana Frὓhauf, Katarina Gornjak, Gaja Jamniker, Luša Karner, Etijana Lesjak, Nina Naveršnik, Maša
Sedar, Iza Sila, Urška Svetina, Gaja Triglav, Eva Vodopija

7.   PLESNI FORUM CELJE
TE – TA IDENTY
Koreografija: Gea Erjavec v sodelovanju z izvajalci
Plešejo: Ana Cvelfar,  Lia Hofman , Ana Krašovic,  Tamara Macuh, Eva Plevnik, , Evelina Pristovšek , Jaka
Rehar , Alja Roškar, Ina Trefalt, Kaja Vajdetič

8.    PLESNI FORUM CELJE
FAKTOR X
Koreografija: Gordana Stefanovič – Erjavec
Plešejo: Laura Benkovič, Špela Bošnjak, Ona Kotnik, Ajda Kostevc, Jona Veber, Gašper Zevnik

9.   JZ GŠ LAŠKO – RADEČE, SODOBNI PLES 6. RAZRED
GUGALNICA
Koreografija: Špela Medved v sodelovanju s plesalkami
Ustvarjanje in ples: Eva Ferlič, Neža Ferlič, Zala Fidler, Katarina Hochkraut, Kristina Mužar, Ivana Podbregar
Lavrič, Špela Štor

10.   PLESNI STUDIO N – SODOBNI PLES 8
PARASOMNIJE
Koreografija: Nina Mavec Krenker
Plešejo: Klara Brinjovec, Oja Flis, Monika Holešek, Uršika Holešek, Ana Marija Kralj, Zoja Krenker, Burja
Podlesnik, Lara Prpič, Karin Turner

11.   PLESNI FORUM CELJE
GASA!
Koreografija: Aja Zupanec
Plešejo: Alja Roškar, Ana Cvelfar, Ana Krašovic, Eva Plevnik, Evelina Pristovšek, Ina Trefalt, Jaka Rehar,
Jasmina Ajdnik, Kaja Vajdetič, Lia Hofman, Pia Žižek, Tamara Macuh

12.    PLESNI STUDIO N – SODOBNI PLES 7
V TEMNI TEMI TEMNO TEMO SI DELIVA
Koreografija: Lucija Boruta
Plešejo: Neža Apšner, Lorna Lucija Hacin, Maša Kaiser, Mojca Lesnik, Tanja Mitič, Danaja Pokeršnik, Lara
Pustinek Miočič, Eva Šme, Špela Verdnik, Neja Veternik, Anja Zavrla

Sorodni prispevki

Tifernusov dnevnik